Poslední objednávky s doručením do Vánoc, doporučujeme zadat do 18.12.2018 do 10:00 hod. U později zadaných objednávek, vzhledem k aktuálnímu vytížení dopravců, Vám doručení pod stromeček slíbit nemůžeme.

Elektrické na baterie

8 položek celkem
MLÝNEK NA SŮL, zn. PEUGEOT - ZELI (6 ks)
ZdarmaZdarma 9 728 Kč –0 %
9 727 Kč

Elektrický mlýnek ZELI na hrubozrnnou sůl – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.

MLÝNEK NA PEPŘ, zn. PEUGEOT - ZELI (6 ks)
ZdarmaZdarma 9 728 Kč –0 %
9 727 Kč

Elektrický mlýnek ZELI na mletí pepře – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.

MLÝNEK NA SŮL, zn. PEUGEOT - ONYX
1 548 Kč

Elektrický mlýnek ONYX na hrubozrnnou sůl – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.

MLÝNEK NA PEPŘ, zn. PEUGEOT - ONYX
1 548 Kč

Elektrický mlýnek ONYX na mletí pepře – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.

MLÝNEK NA SŮL ELEKTRICKÝ, zn. PEUGEOT - ELIS SENSE
2 734 Kč –0 %
2 733 Kč

Elektrický mlýnek ELIS SENSE na hrubozrnnou sůl – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou

MLÝNEK NA PEPŘ ELEKTRICKÝ, zn. PEUGEOT - ELIS SENSE
2 734 Kč –0 %
2 733 Kč

Elektrický mlýnek ELIS SENSE na mletí pepře – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.

MLÝNEK NA SŮL, zn. PEUGEOT - ZEPHIR
1 246 Kč

Elektrický mlýnek ZEPHIR na hrubozrnnou sůl – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.

MLÝNEK NA PEPŘ, zn. PEUGEOT - ZEPHIR
1 246 Kč

Elektrický mlýnek ZEPHIR na mletí pepře – na baterie z kolekce renomované značky PEUGEOT. Jednoduché ovládání jednou rukou.