Vestfrost IKG 405

Kód: IKG405
ZDARMAZDARMA
Vestfrost IKG 405
21 742 Kč 17 969 Kč bez DPH
Vyprodáno
Prodloužená záruka
Pultová mraznička s proskleným, rovným víkem, termostat, digitální ukazatel teploty, kontrolka zapnutí do elektrické sítě, zámek, kolečka, chladivo R 134a, digitální

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pultová mraznička s proskleným, rovným víkem, termostat, digitální ukazatel teploty, kontrolka zapnutí do elektrické sítě, zámek, kolečka, chladivo R 134a, digitální nebo solární teploměr, napětí 230 V/ 50 Hz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pultové mrazničky - prosklené víko, Profi a gastro vybavení , Profi a gastro mrazení Vestfrost, Pultové mrazničky - prosklené víko Vestfrost
Záruka: 12 měsíců
Top značky: Vestfrost
Distribuce: CZ
Čistý objem: 307
Šířka: 126
Výška: 91
Vnitřní výška: 57.5
Vnitřní šířka: 116
Vnitřní hloubka: 50
Hloubka: 61
Teplota: -17 až -24 °C
Množství chladiva: 105
Typ chladiva: R600a

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

2016-01-19_113800

Vestfrost byla založena v roce 1963 v dánském Esbjergu s jedinou vizí, a to vytvořit nejlepší ledničky a mrazničky na světě.  Což se jim úspěšně podařilo a postupem času se stala jedním z předních a uznávaných výrobců zařízení pro chlazení a mrazení, jejíž působnost je celosvětová. Vývoj produktů, výroba a prodej se zaměřuje pro profi a gastro použití. Vestfrost dodá vašemu podniku, cukrárně, restauraci či kavárně kvalitní a přitom cenově dostupné chladící vitríny, mrazáky, prosklené chladničky, vinotéky, výrobníky ledu a mnoho dalšího.

V našem sortimentu najdete jak spotřebiče do domácnosti, ke kterým patří truhlicové a šuplíkové mrazničky, ale také spotřebiče do profesionálních gastro a dalších provozoven, ke kterým patří prosklené chladící vitríny, mrazící skříně, vinotéky a řada dalších produktů. Při výběru můžete využít našich filtrů, nebo vám velmi rádi poradíme.